Dāvanas, kas iepriecinās ikvienu

Svētku ir daudz un jubilāru līdz ar to arī. Var pavadīt stundām ilgi meklējot piemērotāko dāvanu mammai, tētim, māsai, brālim, vīram, sievai, kolēģiem un draugiem. Taču kā būtu, ja varētu apkopot labas dāvanas vienu viet, kas piemērotas visiem? 

To arī esam izdarījuši. Esam apkopojuši universālas dāvanas vienā sarakstā, kas var būt piemērotas gan praktiķiem, gan jaunu emociju ķērājiem, gan sportistiem. 

Zemāk esam apkopojuši 10 dāvanu idejas, kas no sirds iepriecinās un ikdienā noderēs. 

Lidojums ar gaisa balonu jaunām sajūtām

Sakam ar lielu un ievērojamu dāvanu, jo tā tiešām ir jāiegūst un jāizmēģina katram vismaz vienu reizi dzīves laikā. Tas ir lidojums ar gaisa balonu. Ikviens vismaz vienreiz, iespējams, bērnībā ir sapņojis lidot. Kā putnam pārlidot pāri laukiem un mežiem, vairāku simtu metru augstumā. Tad nu lidojumā ar gaisa balonu tas ir iespējams, paceļoties aptuveni 400m augstumā.

Tā ir fantastiska iespēja vērot apkārtni no pavisam neierasta skatu punkta un gūt lieliskas emocijas. Lidojums ilgst vienu stundu, kuras laikā varēs no sirds iedvesmoties jauniem projektiem un mērķiem. Lidojuma laikā saprotam, cik patiesībā esam mazi un tas dod lielu enerģijas sparu un ļauj sajusties neuzveicamam. Neaizmirstami lidojumi ir lieliskas dāvanas kāzu jubilejā, kas ļaus pārim izbaudīt kopā būšanu un piedzīvot ko fantastisku. Tāpat šī ir laba dāvana apaļā jubilejā vai izlaidumā.

Sporta pulkstenis veselīgākai ikdienai

Vislabākās dāvanas ir tās, kas izrāda rūpes pret jubilāru, uzdāvinot kādu veselībai labu dāvanu. Tad nu viens variants ir labs sporta pulkstenis. Pēdējo gadu laikā tie paliek ar vien populārāki un ja iepriekš sporta pulksteņus izmantoja tikai profesionāli sportisti, tad nu jau tie ir pieejami ikvienam. 

Katrs, kas grib sākt vairak kustēties un sekot tam līdzi arī ikdienas gaitās, ir pelnījis kvalitatīvu sporta pulksteni. Ar tā palīdzību ļoti labi var sekot līdzi savai veselībai – mērīt sirds ritmu, sekot līdz miega kvalitātei, fiksēt noietos soļu un dienas laika aktivitāšu līmeni. Tad izdosies arī pamanīt, cik daudz ikdienas laikā iespējams kustēties, pašam to neapzinoties.

Jauns sporta apģērbs no Entro

Ir labi izvēlēties dāvanas, atbalstot vietējos ražotājus un uzņēmējus. Entro ir lielisks interneta veikals, kurā iespējams iegādāties kvalitatīvu sporta apģērbu no ilgtspējīgiem materiāliem. Tur atradīsi košus un oriģināla dizaina legingus ļoti plašā variācijā. Tā ir lieliska dāvana sievietei, kurai patīk stiepties, vingrot vai praktizēt jogu.

Arī vīriešiem šajā veikalā iespējams atrast foršu un stilīgu dāvanu t-kreklu kategorijā. Šis zīmols rada foršus t-kreklus minimālisma stilā. Taču interesantākā kreklu daļa ir asprātīgie un sarkastiskie uzraksti, kas iedvesmoti no dažādām filmām, seriāliem un sabiedrībā zināmiem sakāmvārdiem angļu valodā.

Garda maltīte izsmalcinātā restorānā

Ikvienam patīk garšīgi un sātīgi paēst. Restorāna apmeklējums lielākoties tomēr saistās ar svinībām, tāpēc šāda dāvana ir laba izvēle. Turklāt restorānā ir īpaši vienkārši pieturēties no veselīgiem ēdieniem, jo šefpavārs spēs pārsteigt ar lieliskām garšām, nemaz nemanot, ka pagatavotais ēdiens ir svaigs, vitamīniem bagāts un veselīgs.

Izvēloties kādu restorānu, kur pasniedz veselīgas maltītes izvēles, iepriecināsi jubilāru svētkos. Ņemot vērā viņa vēlmes un intereses, izdosies atrast jauku un gaumīgu vietiņu. 

Lai iedvesmotos par dažādiem restorāniem un noskaidrotu, kas ir labākie, izlasi rakstu TOP restorāni visā Latvijā.

Jauka SPA atpūta romantiskām brīvdienām

Mierīga un relaksējoša atpūta ir iespējama gan dziļos Latvijas laukos, gan arī pilsētas pašā centrā. Ir augstas kvalitātes SPA centri Rīgā un arī ārpus tās, tāpēc ikvienam izdosies atrast labu atpūtas vietiņu savā apkārtnē. Uzdāvinot kādu konkrētu piedāvājumu pārim, tas varētu izvērsties par skaistu un romantisku brīvdienu piedzīvojumu.

Tā laikā jubilārs ar otro pusīti varētu kārtīgi atpūsties, tajā pašā laikā pavadot kvalitatīvu laiku kopā. Protams, šāda dāvana ir aktuāla arī mammai, māsai, draudzenei vai mīļotajai sievai dzimšanas dienā vai jebkuros citos svētkos. Kurš gan nepriecātos par relaksējošu masāžu vai pirts rituālu?

Modernas bezvadu austiņas sportam un ikdienai

Gadījumā, ja jubilārs ikdienā ir aktīvs un nodarbojas ar sportu, tad ir vairāki gadžeti, kas viņam varētu noderēt. Viens no tiem ir modernās bezvadu bluetooth austiņas. Bezvadu austiņas īpaši noder sportistiem, jo tās ir ērtas arī esot kustībā un ļauj netraucēti klausīties mūziku. Tomēr, kā jau ar sporta pulksteni, mūsdienās sporta austiņas ir arī jebkuram, kas vēlas netraucēti klausīties savus ierakstus, podkāstus vai mūzikas pleilistes.

Bluetooth austiņas ir ērts veids, kā kustībā klausīties mūziku un bez problēmām justies motivētam. Tomēr visiem zināms, ka tieši mūzika bieži vien palīdz treniņa laikā izturēt ilgāku laika posmu un veikt efektīvākus vingrojumus.

Forša ūdens pudele vai termokrūze 

Ūdens pudele ir aktuāla un lieliska dāvana svētkos gan lieliem, gan maziem. Tas tāpēc, ka ūdenim ir milzīga nozīme pašsajūtā un fiziskajā izturībā. Lai vienmēr varētu padzerties jebkurā situācijā, nepieciešama sava ūdens pudele ikdienas gaitām.

Laba dāvana ir kvalitatīva, ilgtspējīga un ērta ūdens pudele. Tai ir jābūt piemērotai dāvanas saņēmēja dzīvesveidam. Ja jubilārs daudz sporto, tad viņam vajadzētu ērtu un vieglu ūdens pudeli. Savukārt, ja jubilārs vēl iet skolā, jāatrod tāda ūdens pudele, ko ērti ielikt somā vai piestiprināt pie tās. Labs variants ir arī termokrūze vai termopudele ar augstu termonoturību. 

Gaļas piegāde uz mājām gardēdim

Īstam gardēdim ir nepieciešama tāda dāvana, kas ļaus izpausties kulinārijas pasaulē un pagatavot ko jaunu.Laba dāvanas ideja varētu būt jauna recepšu grāmata. Protams, mūsdienās receptes var atrast internetā, tomēr tās bieži vien nav pārbaudītas un var neizdoties. Un klāt dāvanai var piemērot arī dāvanu karti gaļas piegādei. Šī ir oriģināla dāvana no uzņēmuma Gaļas Piegāde Jums.

Viņu piedāvājumā ir svaiga gaļa, ko pasūtīt līdz pat mājas durvīm. Tāpat var iegādāties arī desas, sardeles un cīsiņus, neaizmirstot par garšīgajiem žāvējumiem. Grilsezonas laikā populārākā izvēle ir gards šašliks. Lai atvieglotu izvēli, laba dāvana ir dāvanu karte galaspiegadejums.lv.

Skaisti un mirdzoši auskari no Swarovski kristāliem

Nela Gems ir pašmāju rotaslietu zīmols, kas rūpējas par to, lai minimālas rotaslietas varētu izcelt sievietes dabīgo skaistumu. Piedāvājumā, protams, ir arī krāšņas un pat košas rotas, kas piemērotas svētkiem un ballēm. Jebkura sieviete varēs sapucēties ar Nela Gems skaistajām rotaslietām, kas liks tai mirdzēt spoži un būt par sevi pārliecinātai.

Lieliska dāvanas izvēle no visa plašā piedāvājuma ir Swarovski auskari. Sudraba auskaru piedāvājums zīmolam ir īpaši plašs. Auskari ir no sudraba, taču pieejami arī apzeltītā veidā. Piedavājumā ir nagliņauskari parastai, bet mirdzošai ikdienai, kā arī krāšņi un lielu kristālu auskari īpašiem notikumiem. Šī var būt romantiska dāvana sievai, mīļa dāvana draudzenei vai vērtīga dāvana mammai dzimšanas dienā.

Ceļojums uz kādu burvīgu vietu jauniem iespaidiem

Un visbeidzot – lieliska dāvana ir skaists ceļojums, kas būs atbilstoši piemeklēs dāvanas saņēmēja vēlmēm un situācijai. Šī ir dāvana, kas patiks ikvienam – gan veciem, gan jauniem, gan maziem, gan lieliem. Tas var būt romantisks ceļojums divatā uz kādu salu vai ģimenes ceļojums uz Berlīni. Vai arī ceļojums vecākiem ar autobusu ekskursijas veidā.

Ceļot patīk visiem – galvenokārt tāpēc, ka ceļojuma laikā iespējams gūt jaunu ieskatu, paskatīties, kā dzīvo citviet pasaulē. Tas ir ļoti interesanti. Īpaši vērtīgs ir ceļojums, kura laikā var arī izglītoties un uzzināt vairāk.
Lai izdodas iepriecināt mīļos svētkos un atrast labas dāvanas ikvienam!